Morze Rozkochania czyli kobieta w kajaku z mężczyzną

Wpis przeznaczony jest dla Panów. Dla tych, którzy wiedzą jak rozkochiwać w sobie wybraną kobietę, i dla tych, którzy nie wiedzą jak ją oczarować i zdobyć jej przychylność, a nie mają pomysłu. Co mają do tego Spływy Kajakowe? Sprawdź!!!

Generalnie wpis zawiera wskazówki niezmiernie ważne: jak w sposób skuteczny oczarować wybrankę serca (albo jeszcze nie wybrankę…) i zaimponować jej w iście niezawodny, męski sposób.

Kajakarstwo: sport jakże szlachetny i wymagający precyzji, a z precyzją wiemy wszyscy wiąże się niezmiennie inteligencja. Nie zapominajmy o tym. Kobieta, którą zaprosisz na spływ kajakowy, nie tylko będzie zachwycona pięknem otaczającej natury, które ofiarowuje rzeka Piaśnica, ale zaimponujesz jej po prostu. Zwyczajnie, zrobisz mocne wrażenie, po pierwsze wyborem miejsca, bo jest bardzo urokliwe, a po drugie sobą. To pewne, bo kobieta najbardziej w mężczyźnie ceni jego męskość (czyt.: siłę bycia mężczyzną);)

Piaśnica. Owszem krótka , ale jakże wartka i warta uwagi. Rzeka jakich wiele, ale nie.
Przez jednych zwana rzeką marzeń, przez innych drogą do morza, przez innych jeszcze kaszubską spokojną tajemnicą. I coś w tym jest, gdyż Piaśnica to rzeka, która może zabrać Cię ze swoim nurtem do brzegu samego morza. I najlepiej wespół z ukochaną, a jeśli jeszcze nią nie jest, to z fascynującą Ciebie kobietą.

Weź dobrze zapakowany plecak. Polecam na wszelki wypadek bojkę, smaczne kanapki, ciepłą herbatę i koc, aby okryć kobietę, przy której serce Ci szybciej bije. Wypłyńcie z zachodem słońca.

Od wieków wiadomo, iż zakochanie poprzedzone jest fascynacją i zauroczeniem drugą osobą. Ulotne spojrzenia, muskanie dłoni, wyczekiwanie na moment bycia przez chwilę przy niej, jej zapach…potrafisz wyczuć go z daleka. Jak myśliwski pies. Niesamowite słonie w żołądku. Albo motyle. Nazywaj to jak chcesz, ale żeby zwariowała na Twoim punkcie – a mniemam, że tego właśnie sobie życzysz – musisz pokazać, że nie jesteś byle kim. Słabi wewnętrznie mężczyźni, zapewniam, nie pływają na kajakach i jeszcze w dodatku na Piaśnicy, bo szlak niełatwy, nieogarnięty do końca i zaskakujący. Nie na darmo Piaśnica to rzeka o dwóch obliczach. Kajaki zatem to świetna sprawa dla Ciebie, bo możesz się wykazać wachlarzem swoich zalet, a jeśli jesteś ogarniętym mężczyzną to rozłożysz i namiot na brzegu rzeki i rozpalisz ognisko i stworzysz subtelną atmosterę szczęścia i anielskości wręcz, przy której Twoja wybranka poczuje się niczym w niebie. A kobiety lubią się czuć jak w niebie, wyjątkowo, i te nieśmiale, i te bardzo niezależne. To nasza niezmienna cecha. Przy Was silnych wymiękamy.

Reasumując: ufam, że już rozumiesz, dlaczego polecam Ci Kajaki Dębki, niebieskość wody i kawałek ogniska? Ty i Ona – z Piaśnicy prosto wodą do morza: Morza Rozkochania.
Życzę Ci tego;)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s