Kilkudniowy spływ kajakowy a nocleg

Kilkudniowe spływy kajakowe cieszą się sporym powodzeniem. Dla większości z nas jest to spora przygoda życia. Doskonale bowiem wiemy, że wieczorem czeka nas poszukiwanie noclegu. Niekiedy grupy są nastawione na nocleg w hotelu, pensjonacie czy ośrodku agroturystycznym.

Bywają jednak i takie grupy, które wolą nocować pod namiotami. Tu musimy przestrzegać kilka zasad. Po pierwsze musimy wiedzieć do kogo należy ziemia, na której chcemy rozstawić biwak. Nie zapominajmy, że mamy jeszcze kajaki. Tutaj warto wybierać miejsca niedaleko płytkiej wody. Najlepiej, gdyby brzeg był łagodny. Co do samego terenu musimy być ono płaskie. Każda osoba powinna spokojnie rozstawić swój namiot.

spływy kajakowe dębki, kajaki piaśnica, spływy kajakowe piaśnica, kajaki dębki, kajaki kaszuby, spływy kajakowe kaszuby, kajaki pomorskie, spływy kajakowe pomorskie, pomorze, dębki, piaśnica

Należy wyszczególnić także miejsce do zrobienia jedzenia. Najczęściej rozpala się ognisko. Jedno jest pewne – wybierając się na kilkudniowy spływ kajakowy i wybierając na nocleg namiot musimy poświęcić więcej czasu na spakowanie odpowiednich akcesoriów. Wcześniej należy także ukończyć dany odcinek, by znaleźć dobre miejsce spełniające nasze wymagania.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s